"ازن استخر-ازن تصفیه-ضد عفونی-اکسید کننده-طراحی استخر-از بین بردن بو و مگس-دامداری-برخ خنک کننه-ازن-ازون-ازن ساز-انجمن ازن دنیا-ازن آب-ازن ژنراتور-تصفیه هوا-تصفیه قاضلاب-آب آشامیدنی-گند زدایی آب-گند زدا-پس آب-فاضلاب-هوای سالن-سالن پنیر-شستشوی پت-شستشوی زینزر-ساخت خطوط تولید آب آشامیدنی-سالن پنیر-نم زنی آرد با ازن-ازن ژنراتور ازن آب - سازنده و تولید ازن ساز در ایران"

"اولین سازنده ازن ساز در ایران"

SEO Reports for ozoneab.com وب سایت رسمی شرکت ازن آب
 

اولین و تنها تولید کننده ازن ساز(ژنراتور) دائم کار صنعتی در ایران

اولین و تنها تولید کننده ازن سازهای صنعتی دائم کار در ایران تولید ملی افتخار ملی

___

__
ازن ساز صنعتی شرکت ازن آب ازن ساز فوق صنعتی شرکت ازن آب

alertشرکت ازن آب نماینده فعال در شهرستانها می پذیرد.

 

 

معرفی شرکت ازن آب

شركت ازن آب به عنوان بزرگترين سازنده دستگاه هاي ازن ساز صنعتي دائم كار در کشور،  در سال 1383 تأسيس گرديد. مولدهای ازن ساخت اين شركت توانایی تولید از حداقل 10 گرم تا حداکثر 46 كيلوگرم در ساعت را دارا  مي باشد. همچنین انواع سنسورهای سنجش میزان ازن محلول در آب  یا هوا با دقت های متفاوت و کاربری های مختلف توسط مهندسین این شرکت ساخته و ارائه  می گردد.

ozone-cleaning-air

ozone

این شرکت در حال حاضر با اختراع و ثبت تجهیزاتی از قبیل ازن ژنراتور صنعتی مدلار با سرمایش آبی بیرون و داخل الکترودهای تولید آن، و ژنراتور با ولتاژ  بالا و فرکانس بالا و الکترود شیشه ای و توری، با ارائه کلیه خدمات تولیدی، مشاوره، اجرایی،  فنی و مهندسی توانسته سهم بسزایی در بومی نمودن تکنولوژی های روز دنیا و کاربردی کردن آن در کلیه صنایع داخلی داشته باشد.

شركت در نمايشگاههاي مختلف داخلی و خارجي و پوشش كشورهاي منطقه از اهداف این شركت ميباشد که در اين راستا صادرات به كشورهاي عراق، آذربايجان، افغانستان تاکنون صورت گرفته است.

اين شركت زير مجموعه گروه صنعتي تحقيقات پيشرفته مي باشد. اين گروه صنعتي با هدف ارتقاء سطح سلامت جامعه، توسعه تکنولوژی های نوین و نیز تحفیق در زمینه بهینه سازی سیستم های زیست محیطی در صنعت تصفیه آب و فاضلاب و هوا، کاهش هزینه و افزايش راندمان كارخانجات و واحدهاي توليدي با بهره گيري از اختراعات كسب شده و فن آوريهاي نوين در موارد زير آماده ارائه خدمات مي باشد.

 

ozone-ozone-cleaning-generator

 

 

1 - ارائه مشاوره، طراحی و اجرای تصفیه خانه های صنعتی و شهری و اصلاح آنها با متد جدید

2- ارائه مشاوره به كليه صنايع در خصوص تصفيه و ضدعفوني آب و هوا با روش ازن جهت كاهش بار ميكروبي و افزايش ماندگاري محصول  و كاهش هزينه توليد

3- ضدعفونی، تصفیه و کاربرد ازن به عنوان جایگزین در دامپروری ها

4- طراحي و مشاوره سيستم هاي پرورش آبزيان به روش ايرسايكل

5- تصفيه و ضدعفوني آبهاي صنعتي و شهري با تكنولوژي جديد ازن و آب شيرين كن

6- انجام مشاوره تخصصي در زمينه فيلتراسيون UF و NF و RO

لازم به ذکر است که تاکنون صدها دستگاه ازن ژنراتور ساخت این شرکت در مراکز مختلف صنعتی، آب و فاضلاب شهری، پتروشیمی ها، کارخانجات آبمعدنی و آبمیوه، لبنیات، سوسیس و کالباس، آرد، صنایع غذایی، بسته بندی گوشت و سبزیجات، مزارع پرورش ماهی، مرغداری ها، دامداری ها، کشتارگاه ها، سردخانه ها، بیمارستان ها، مراکز پزشکی قانونی، آزمایشگاه، فرودگاه، راه آهن، استخرهای عمومی و خصوصی، مراکز تحقیقاتی، دانشگاه ها و ... نصب و راه اندازی و مشغول به کار می باشد.

شایسته است در پایان از همیاری و حضور اساتید محترم دانشگاه فردوسی مشهد، دانشگاه علوم پزشکی ایران، سازمان جهادهای کشاورزی، مرکز تحقیقات شیلات ایران، مرکز تحقیقات پسته، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، اداره استاندارد و سایر عزیزانی که ما را در این راه یاری نمودند سپاس و قدردانی گردد.

 

__

_

 

 

 

اندازه گیری ازن

Ozone_measurements.www.ozoneab.com


ازن ژنراتور

ozonica.new_ozone_jenerator.www.ozoneab.com

  • داراي تكنولوژي پيشرفته
  • داراي ميكروپروسسور داخلي
  • هزينه نگهداري كم و با قطعاتي
  • داراي سيستم خنك كننده
  • ادامه مطالب ...

تولید و اجرا

ozone_generator.www.ozoneb.com

  • آب شيرين كن- طراحي سيستمهاي فيلتراسيون UF
  • تصفيه آب هاي صنعتي و شهري با تكنولوژي جديد
  • ارايه مشاوره در زمينه فيلتراسيون به كارخانجات
  • پرورش ماهي- ضد عفوني آب و حذف آمونياك
  • ادامه مطالب ...

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به کنسرسیوم سایت های شرکت تحقیقات پیشرفته بوده و کپی برداری از آن به هر نحو ممنوع می باشد.
پورتال شرکت تحقیقات پیشرفته www.arc.ir  | سایت دیفیوزر سوپر هواده www.diffuser.ir | سایت بایوفیکس بیوفیکس پکینگ مدیا www.biofix.ir
پورتال شرکت ازن آب
© Copyright ۱۳۸۹ شرکت ازن آب ، تمامی حقوق محفوظ است.
طراحی وب سایت و اجرا توسط فناوران اطلاعات رایان