"ازن استخر-ازن تصفیه-ضد عفونی-اکسید کننده-طراحی استخر-از بین بردن بو و مگس-دامداری-برخ خنک کننه-ازن-ازون-ازن ساز-انجمن ازن دنیا-ازن آب-ازن ژنراتور-تصفیه هوا-تصفیه قاضلاب-آب آشامیدنی-گند زدایی آب-گند زدا-پس آب-فاضلاب-هوای سالن-سالن پنیر-شستشوی پت-شستشوی زینزر-ساخت خطوط تولید آب آشامیدنی-سالن پنیر-نم زنی آرد با ازن-ازن ژنراتور ازن آب - سازنده و تولید ازن ساز در ایران"

"اولین سازنده ازن ساز در ایران"

SEO Reports for ozoneab.com مزایای استفاده از ازن ژنراتور صنعتی دائم کار در صنعت دامداری
 

مزایای استفاده از ازن ژنراتور صنعتی دائم کار در صنعت دامداری

موارد استفاده از ازن در دامداري ها:

1- کاهش بو و مگس یا استفاده از گاز ازن و آب ازن دار در دامداری ها

2-  ضد عفوني آب مصرفي دامداري

3-  استفاده از آب ازن دار به جاي آب داغ در شستشوي CIP دستگاه شير دوش

4-  ضدعفوني و تصفيه هواي سالن شيردوشي و زايشگاه دامداري

5- استفاده از آب ازن دار براي کاهش بار ميکروبي در کود بستر

 

 Livestock_and_dairy_industry_ozoneab

 

تکنولوژي استفاده از ازن در دامداري ها موضوعي بوده که از ديرباز در کشورهاي پيشرفته استفاد شده است. شرکت ازن آب افتخار دارد که به عنوان پيشگام استفاده از اين سيستم در دامداري ها در ايران، در جهت بهبود هرچه بيشتر کيفيت شير و کاهش ضريب تبديل در 4 بخش زير فعاليت نمايد.

 الف) ضدعفوني آب مصرفي دامداري ها: اين روش سبب مي شود که آب کاملاً بهداشتي و استريل در اختيار گوساله ها قرار گيرد و در افزايش راندمان توليد گوساله ها نقش بسزايي داشته باشد. همچنين از انتقال باکتري هايي همانند سالمونلا و اشرشياکلي در آب مصرفي جلوگيري بعمل آيد که موجب کاهش بيماري اسهال و عدم انتقال آن به ساير گوساله ها خواهد شد.

 ب) شستشوي CIP دستگاه شير دوش: استفاده از اين سيستم باعث کاهش بار ميکروبي شده و مگس و ساير حشرات موذي را کاهش مي دهد. همچنين مي توان از آب ازن دار براي مصرف شرب گوساله ها نيز استفاده کرد که ميزان استفاده از سود و اسيد را تا حد چشمگيري کاهش مي دهد که علاوه بر حفظ محيط زيست موجبات عدم خوردگي تأسيسات و دستگاه شيردوش را به همراه خواهد داشت.

 ج) ضدعفوني و تصفيه هواي سالن شيردوشي و زايشگاه دامداري: حيوانات اهلي وقتي در محيط کاملاً سالم و بدون استرس پرورش يابند حداکثر پتانسيل ژنتيکي خود را بروز داده به بالاترين ميزان توليد مي رسند. در صنعت پرورش دام هدف کليه فعاليتها و اقدامات پرورش حيوانات اهلي در جهت استفاده بيشتر از محصولات و فراورده هاي آنهاست. گاز ازن قادر است شدت و تراکم حيوانات بزرگ را در فضاي کمتر براي پرورش افزايش دهد. از آنجاکه حيوانات تحت تأثير مضرات مواد شيميايي فضولات خودشان مانند گاز آمونياک، اسيد سولفوريک، اسيد کربنيک و غيره هستند که موجب فساد و آلودگي هوا مي گردد گاز ازن قادر است همه اين مواد آلي را اکسيد نموده و بو را از بين برده و هوا را براي سلامت حيوان مناسب گرداند. در چنين وضعيتي هضم کاملتر و جذب مواد غذايي بهتر صورت مي گيرد. که باعث افزايش قابل ملاحظه تبديل علوفه مصرفي به گوشت و شير و بالاتر رفتن ضريب تبديل مواد غذايي مي گردد. که در نهايت موجب افزايش سودآوري خواهد شد.

د) کاهش بار ميکروبي در کود بستر: در اين روش با استفاده از دستگاه سم پاش آب ازن دار بر روي کودها پاشيده مي شود که علاوه بر کاهش بار ميکروبي  باعث  از بين رفتن حشرات و بو نيز مي گردد.

 

 

اندازه گیری ازن

Ozone_measurements.www.ozoneab.com


ازن ژنراتور

ozonica.new_ozone_jenerator.www.ozoneab.com

  • داراي تكنولوژي پيشرفته
  • داراي ميكروپروسسور داخلي
  • هزينه نگهداري كم و با قطعاتي
  • داراي سيستم خنك كننده
  • ادامه مطالب ...

تولید و اجرا

ozone_generator.www.ozoneb.com

  • آب شيرين كن- طراحي سيستمهاي فيلتراسيون UF
  • تصفيه آب هاي صنعتي و شهري با تكنولوژي جديد
  • ارايه مشاوره در زمينه فيلتراسيون به كارخانجات
  • پرورش ماهي- ضد عفوني آب و حذف آمونياك
  • ادامه مطالب ...

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به کنسرسیوم سایت های شرکت تحقیقات پیشرفته بوده و کپی برداری از آن به هر نحو ممنوع می باشد.
پورتال شرکت تحقیقات پیشرفته www.arc.ir  | سایت دیفیوزر سوپر هواده www.diffuser.ir | سایت بایوفیکس بیوفیکس پکینگ مدیا www.biofix.ir
پورتال شرکت ازن آب
© Copyright ۱۳۸۹ شرکت ازن آب ، تمامی حقوق محفوظ است.
طراحی وب سایت و اجرا توسط فناوران اطلاعات رایان